דילוג לתוכן העמוד (מקש קיצור 2) מעבר לעמוד הבית (מקש קיצור 1) הצהרת נגישות (מקש קיצור 0)

פעילויות והתנסויות לבני נוער ומבוגרים

קול הסימנים מספקים שלל של שירותים, קורסים ופעילויות הקשורים לעולם שפת הסימנים. ההדרכות והסדנאות מועברות ע"י מרצים בעלי ידע וניסיון מקצועי, שומעים, חרשים ולקויי שמיעה מובילים מהקהילה.

קורסים בשפת הסימנים

הצטרפו גם אתם לאלפי החברים שבחרו להתנסות, להקשיב ולהתבטא בשפה האנושית והמרגשת מכולן – שפת הסימנים. אנו, בקול הסימנים, מספקים קורסים חווייתיים מאלפים בכל הקשור לשפת הסימנים הישראלית.

למידע נוסף

הרצאות חווייותיות כגשר לעולמם של החרשים

פעילות של הרצאה חווייתית הכוללת התנסות חווייתית בשפת סימנים תוך כדי הכרות מרתקת ומרגשת עם עולם החירשים, תרבותם וההומור שלהם, תוך חשיפה לסיפורים אישיים ואנקדוטות משעשעות.

למידע נוסף

סדנאות והדרכות

אנו מעבירים סדנאות והדרכות לקבלת כלים למתן שירות נגיש יותר לחירשים וכבדי שמיעה. בסדנאות תוכלו להכיר את עולם החרשים ושפת הסימנים ולקבל כלים לתקשורת בסיסית עימם על ידי דימוי סיטואציות וחווית מגבלות מהן.

למידע נוסף

פעילויות לילדים ובני נוער

אנו מעבירים גם הרצאות חווייתיות לילדים ובני נוער, קורסים למתחילים ומתקדמים בשפת סימנים וגם עורכים הפנינג לילדים. אלה כוללים היכרות עם עולמם של החירשים ושפת הסימנים בשילוב שלל פעילויות סוחפות.

למידע נוסף

ארוחות חושים

מדובר בחוויה ייחודית ומרתקת בה המוזמנים נחשפים למוגבלויות השונות: בכל מנה נלקח מהמוזמן אחד מחושיו והוא נאלץ לאכול ולשתות כעיוור, כאדם עם מוגבלות בידיים וכחרש. כמו כן, במהלך הערב מכירים המשתתפים אנשים עם מוגבלות וזוכים להכיר את סיפורם מקרוב.

למידע נוסף

054-6480665